Jason Kipnis Division
Final Standings:
1. Strokers
2. The Dream Team
3. Highlanders
4. Manimals
5. Benchwarmers
6. Highrollers
7. SWAT
8. Yankmees
August 23rd 1 vs. 4 Blue Point 12pm 2/3 STROKERS ADVANCE
August 23rd 2 vs. 3 Sylvan 12pm 2/3 THE DREAM TEAM ADVANCES
CHAMPIONSHIP August 30th RAYNOR 1 12PM BEST 2/3
August 23rd 5 vs. 8 Raynor #1 12pm BENCHWARMERS ADVANCE
August 23rd 6 vs. 7 Raynor #2 12pm
CHAMPIONSHIP August 30th RAYNOR 2 12PM BEST 2/3
Jay Bruce Division
Final Standings:
1. JC’s
2. Moose Lodge 1379
3. LI Thunder
4. Designated Drinkers
August 23rd 1 vs. 4 Airport 7 8:30am 2/3 JC'S ADVANCE
August 23rd 2 vs. 3 Raynor #2 8:30am 2/3 MOOSELODGE 1379 ADVANCES
CHAMPIONSHIP August 30th RAYNOR 1 8:30AM BEST 2/3
Joe Mauer Division
Final Standings:
1. Shocker
2. Marine Clean
3. Chico’s Bail Bonds
4. Drunken Hitmen
August 23rd 1 vs. 4 Granny Rd. 8:30am 2/3 DRUNKEN HITMEN ADVANCES
August 23rd 2 vs. 3 Veterans 8:30am 2/3 MARINE CLEAN ADVANCES
CHAMPIONSHIP August 30th GRANNY RD. 8:30AM BEST 2/3
Joey Votto Division
Final Standings:
1. East End Snipers
2. Bonecrushers
3. The Dirtbags
4. Filthy Animals
August 23rd 1 vs. 4 Raynor #1 8:30am 2/3 FILTHY ANIMALS ADVANCES
August 23rd 2 vs. 3 Airport #8 8:30am 2/3 BONECRUSHERS ADVANCE
CHAMPIONSHIP August 30th RAYNOR 2 8:30AM BEST 2/3
Jose Bautista Division
CHAMPIONSHIP August 30TH Shoulders & Charm vs. Blue Pt. Brewers 12:30pm Veterans Best 2/3
Jose Reyes Division
Final Standings:
1. Brookhaven Bombers
2. Kekambas
3. Cally’s Crew
4. Just the Tip
August 23rd 1 vs. 4 Airport #1 5pm 2/3 BROOKHAVEN BOMBERS ADVANCE
August 23rd 2 vs. 3 Granny Rd. 5:30pm 2/3 KEKAMBAS ADVANCES
CHAMPIONSHIP August 30th AIRPORT #1 5PM BEST 2/3
Justin Upton Division
Final Standings:
1. Underdogs
2. UnAthletics
3. Anacondas
4. Deeds Pizza
August 23rd 1 vs. 4 Miner Park 7:30pm 2/3 DEEDS PIZZA ADVANCES
August 23rd 2 vs. 3 Sylvan 7:30pm 2/3 UNATHLETICS ADVANCES
CHAMPIONSHIP August 30th 7:30PM TBA
MINI SEASON
MATT HARVEY Division
Taters vs. The Vikings CHAMPIONSHIP August 30th 3pm Granny Rd.